O firmie

Nie jesteśmy anonimowi…
Kilka słów o firmie, o zasadach, którymi się kierujemy i ogólnej współpracy.

Firma Fenomeno istnieje od 2013 roku w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb małych i średnich firm oraz instytucji, organizacji, stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych, którym zależy na wysokiej jakości usług i produktów, a także na partnerskiej relacji, budowanej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Naszym celem jest wspieranie rozwoju Twojej firmy poprzez tworzenie jej pozytywnego wizerunku, promowanie w internecie i na rynku tradycyjnym.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z marketingiem i reklamą, w tym m.in. projektowanie i wdrażanie spójnej identyfikacji wizualnej, wsparcie w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych, tworzenie atrakcyjnych i responsywnych stron internetowych, poligrafię, projektowanie nadruków na gadżety reklamowe, a także realizację działań z zakresu reklamy zewnętrznej. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę o najnowszych trendach i technologiach, dzięki czemu nasze projekty są nowoczesne i dopasowane do Twoich dzisiejszych i przyszłych potrzeb.

Wszystkie projekty realizujemy z dbałością o szczegóły i wysoką jakość wykonania. Kładziemy też duży nacisk na indywidualne, nieszablonowe podejście do każdego projektu oraz na owocną współpracę i osiąganie konkretnych wyników.

Przez minione lata mieliśmy przyjemność współpracować nie tylko z firmami, ale również z instytucjami czy organizacjami oraz osobami fizycznymi, dlatego zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i organizatorów wydarzeń kulturalnych i naukowych, osób odpowiedzialnych za marketing, reklamę i rozwój firm, instytucji, którym zależy na profesjonalnym podejściu do współpracy, którzy chcą zaistnieć w internecie i na rynku tradycyjnym lub poszerzają swoją działalność, lub po prostu chcą odświeżyć wizerunek.

Jesteśmy pewni, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu szybciej osiągniesz swoje cele biznesowe, zrealizujesz ambitne plany oraz wzmocnisz rozpoznawalność i pozycję Twojej firmy na rynku.

Zapraszam do współpracy.

Przemysław Furmanek
założyciel firmy Fenomeno

 
Dlaczego warto z nami współpracować?
001.

Ponieważ każdy projekt ma swój cel i swoich odbiorców

Priorytetem dla nas jest jak najwyższa skuteczność realizowanych projektów, przekładająca się na zwiększenie zysków Twojej firmy, na budowanie jej atrakcyjnego wizerunku, na zwiększeniu liczby Twoich klientów.

002.

Ponieważ dbamy o najwyższą jakość

Dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty były estetyczne i dopieszczone pod każdym względem. By uwzględniały nowoczesne rozwiązania, aktualne trendy, branżowe wytyczne, sprawdzone i skuteczne mechanizmy.

Ogromne znaczenie ma również odpowiednia jakość współpracy.

003.

Ponieważ jesteśmy wiarygodni

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, ceniącym Twój czas i oczekiwania. Dotrzymujemy danego słowa, jesteśmy terminowi, służymy pomocą i miłą obsługą.

004.

Ponieważ mamy ciekawe nie tylko pomysły

Nasze projekty „szyjemy na miarę” — są dopasowane do firmy, do okoliczności, do zastosowania, do grupy docelowej. Aby takie były, nieustannie poszerzamy nasze horyzonty, wiedzę, poszukujemy nowych inspiracji, rozwijamy się.

005.

Ponieważ jesteśmy bardziej dostępni

Zarówno w trakcie, jak i po realizacji projektu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie zostawiamy Ciebie samemu sobie w potrzebie — doradzamy, podpowiadamy, pomagamy.

006.

Ponieważ jesteśmy elastyczni

Zazwyczaj dopasowujemy się do terminów Tobie odpowiadających. W razie potrzeby jesteśmy dostępni niemal o każdej porze dnia i każdego dnia tygodnia. Czasem jednak grafik pracy jest tak napięty, że nie sposób go bardziej rozciągnąć.

 
Zobacz, jak będzie przebiegała nasza współpraca
001.

Zapoznanie się

Zapoznamy się z Tobą, Twoją firmą, oczekiwaniami i pomysłami. Przedstawimy swój punkt widzenia, podpowiemy, pomożemy podjąć decyzje.

002.

Analiza

Zanim ruszymy z projektem, zbadamy grunt. Ocenimy Twoją konkurencję, grupę docelową, zapotrzebowanie na funkcjonalności strony internetowej lub sklepu internetowego.

003.

Kreacja

Gdy znamy już odpowiedzi na wszystkie pytania, przystępujemy do procesu poszukiwania optymalnych rozwiązań, określania koncepcji.

004.

Realizacja

Na tym etapie ruszamy z projektowaniem, kodowaniem lub drukowaniem. Koncepcje nabierają formy — ołówkowy szkic logo przybiera postać wektorową, a projekt ulotki idzie do druku. Ożywiamy projekt strony internetowej, ubierając nim tajemniczy kod HTML.

005.

Testowanie*

W przypadku stron i sklepów internetowych, blogów, aplikacji intranetowych wykonujemy testy, których celem jest wyłapanie błędów, ich poprawienie/usunięcie. Oceniamy funkcjonalność, łatwość użytkowania.

006.

Wdrożenie*

Gdy wszystko zostało sprawdzone i działa poprawnie, publikujemy aplikację, szkolimy personel z zakresu ich obsługi.

007.

Sukces

Taki jest cel, aczkolwiek nie możemy zagwarantować Tobie sukcesu. Na pewno robimy wszystko, co w naszej mocy, by go osiągnąć, ponieważ Twój sukces jest naszym sukcesem.

* dotyczy tylko stron i sklepów internetowych, blogów oraz aplikacji intranetowych

 
Nasze zasady pracy i realizacji projektów

Rozmowa z Klientem

Zadajemy dużo pytań i udzielamy jeszcze więcej odpowiedzi. Podstawowym medium korespondencyjnym jest e-mail.

Odbiorca na pierwszym miejscu

Choć to Ty decydujesz o tym, czy nasz projekt zostanie zaakceptowany, czy nie, to najważniejszym odbiorcą są Twoi klienci. To tak naprawdę dla nich realizujemy strony internetowe, sklepy czy ulotki.

Maksymalnie wysoka jakość

Zależy nam na tym, aby każda usługa wykonana przez nas była jak najlepszej jakości, pod każdym względem. W tym zakresie nie lubimy kompromisów.

Szablonom mówimy stop!

Jesteśmy przeciwni rozwiązaniom szablonowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każdy z projektów powstaje od "zera" i każdy projekt jest oryginalny.

Zasady, trendy, standardy, przepisy

W każdej branży istnieją normy, reguły, wytyczne, którymi należy lub warto się kierować, aby procesy realizacji i ich efekty końcowe spełniały określone wymogi. W naszej branży również takowe zasady istnieją. Kierujemy się nimi na co dzień, stosując je i przestrzegając ich we wszystkich realizacjach.

Umowy, rachunki, płatności

Przed przystąpieniem do większej realizacji podpiszemy z Tobą umowę. Pobieramy również zaliczkę, dzięki której masz “zaklepane” miejsce w kolejce i gwarancję terminowej realizacji, a my jesteśmy pewni, że traktujesz nas jako poważnego partnera.

Do każdej usługi wystawiamy fakturę.

Zapraszamy do współpracy!