Referencje

Strony

WDB s.c.

Firma WDB s.c. współpracuje od 2017 roku z Fenomeno Przemysław Furmanek w zakresie realizacji szeroko rozumianych projektów graficznych.

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować usługi świadczone przez Fenomeno, która dała się poznać jako solidny, terminowy i profesjonalny partner. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem w zakresie podjętych działań, a realizacja powierzonych zadań była wykonana w terminie i na wymaganym poziomie.

Polecamy usługi Fenomeno firmom, które poszukują profesjonalnych usług graficznych, popartych długoletnim doświadczeniem, realizowanych terminowo i z pełnym zaangażowaniem.

Patryk Kluska
właściciel firmy

Wielkopolskie Towarzystwo Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej

Współpracę z Firmą FENOMENO nawiązaliśmy w celu przeprowadzenia renowacji strony www.agro-turystyka.com.pl. Pan Furmanek został nam polecony przez innego zadowolonego klienta ręczącego za jego rzetelność i fachowość. Przekonaliśmy się, że ta rekomendacja nie była przesadzona. Od razu spotkaliśmy się ze zrozumieniem dla planowanego przedsięwzięcia.

Mimo złożoności strony i konieczności zbudowania jej obszernego zaplecza prace renowacyjne przebiegły sprawnie. Pan Przemysław Furmanek służył fachową poradą na każdym etapie procesu i podsuwał pomysły na nowe rozwiązania uwzględniające współczesne trendy w zakresie budowania stron internetowych. Jesteśmy przekonani, że jego zaangażowanie w pracę przełoży się na lepszy odbiór witryny Wielkopolskiego Towarzystwa Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej, a tym samym na nasz sukces.

Polecamy współpracę z firmą FENOMENO.

Krystyna Święcicka
Prezes

Gabinet Lekarski Okulistyczny M. Zaskórska

Firma Fenomeno Przemysław Furmanek opracowała i zrealizowała dla potrzeb mojego Gabinetu stronę internetową www.zaskorska.pl oraz projekt logo, wizytówek, papieru firmowego i materiałów reklamowych.

Z powierzonego zadania Firma wywiązała się znakomicie: przedstawiła kilka bardzo dobrych projektów graficznych, zaskakujących swoją prostotą i kolorystyką oraz dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

To co najbardziej cenię we współpracy z firmą Pana Przemysława to: indywidualne podejście do potrzeb klienta, wielkie zaangażowanie, pomoc w wyborze materiałów oraz szybka reakcja na wszelkie uwagi i sugestie z mojej strony.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fenomeno Przemysława Furmanka wszystkim osobom ceniącym profesjonalizm, jakość i rzetelność.

Marzena Zaskórska
właścicielka firmy

PhotoExcite

Współpraca z Fenomeno była czymś, czego szukaliśmy od bardzo dawna. Rzetelność i terminowość to tylko kilka cech z całego wachlarza, jaki ma dla nas Pan Przemysław. Profesjonalne podejście do klienta z kreatywnością i elastycznością co do potrzeb zleceniodawcy, to jest to, czego potrzebowaliśmy w naszym projekcie.

Pan Przemysław jest człowiekiem, który potrafi słuchać ze zrozumieniem i potrafi znaleźć rozwiązanie problemu tak, by za razem spełnić wymagania nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.

Spokój i cierpliwość to kolejne cechy charakteryzujące właściciela firmy Fenomeno, a dbałość o szczegóły i upór do szlifowania najmniejszych mankamentów to kolejne plusy.

Z całą odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą Fenomeno. Dlatego też wróciliśmy do niej z naszym kolejnym zleceniem, i dlatego też poleciliśmy Fenomeno.pl naszym przyjaciołom z Wielkiej Brytanii.

Damian Tuka
właściciel firmy

Optyk Paweł Kaźmierczak

Firma Fenomeno Przemysław Furmanek, ul. Gorzowska 15/6, 66-520 Dobiegniew, NIP: 594 123 83 34 realizowała dla nas pracę związaną z projektem strony internetowej www.optyk-kazmierczak.pl, projektów karty stałego klienta, wizytówek, materiałów reklamowych na FB.

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, byliśmy miło zaskoczeni sumiennością oraz dokładnością realizacji projektów. Bardzo istotne było duże zaangażowanie w pomoc przy wyborze właściwych materiałów, zdjęć oraz treści. Kontakt przy realizacji zadań był bezproblemowy, bardzo szybka reakcja na zadane tematy.

Jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac oraz serwisu już działającej strony www, możemy w każdej chwili liczyć na pomoc.

Polecamy firmę Fenomeno Przemysława Furmanka przedsiębiorcom stawiającym na jakość i rzetelność.

Paweł Kaźmierczak
właściciel firmy

Związek zawodowy GMB — oddział M35

Jestem kierownikiem polskich struktur będących częścią GMB, trzeciego co do wielkości Związku Zawodowego w Wielkiej Brytanii. Moim zadaniem jest koordynowanie dziewięcioosobowego zespołu. Jako szef projektu zajmuję się również polityką promocyjną projektu.

Podjąłem współpracę z "Fenomeno", aby stworzyć stronę internetową promującą polskie struktury i przekazującą najważniejsze informacje z jej życia.

"Fenomeno" od samego początku informowało mnie o każdym etapie prac. Jestem bardzo zadowolony, że wiedziałem co dzieje się z pracami nad stroną. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Podobało mi się również, że właściciel zadzwonił do mnie po kilku tygodniach od oddania produktu z pytaniem, czy wszystko jest w porządku i czy jestem zadowolony.

Mogę polecić "Fenomeno" z czystym sumieniem.

Piotr Płonka
kierownik polskiego oddziału GMB

Aurea Garden Krzysztof Struzik

Potwierdzam długoletnią współpracę z panem Przemysławem Furmankiem, obecnym właścicielem firmy Fenomeno.

Z przyjemnością stwierdzam, że współpraca z panem Przemysławem trwa już tak długo ze względu na jego indywidualne i kreatywne podejście do każdego zlecanego zadania. Wykazuje się olbrzymim zaangażowaniem i chęcią pomocy. Jego umiejętności idą w parze z wiedzą, którą na bieżąco aktualizuje. Potrafi słuchać, potrafi doradzić, działa szybko i skutecznie.

W zakresie naszej współpracy była i nadal jest przede wszystkim strona internetowa — jej projekt, modernizacje i aktualizacje.

W związku z powyższym polecam firmę Fenomeno jako solidnego partnera do długoterminowej współpracy.

Krzysztof Struzik
właściciel firmy

Agencja Doradztwa Inwestycyjnego Sp. z o.o.

W imieniu firmy Agencja Doradztwa Inwestycyjnego Sp. z o.o. pragnę wyrazić opinię na temat współpracy z firmą Fenomeno Przemysław Furmanek, z którą rozpoczęliśmy współpracę w maju 2013 roku. Fenomeno wykonało dla naszej firmy projekt oraz realizację strony internetowej www.adi-polska.pl w celu promocji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dodatkowo firma stworzyła nowy projekt graficzny logo ADI Sp. z o.o.

Przedstawiciel firmy, Pan Przemysław Furmanek, już w chwili składania oferty wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży przedstawiając wiele ciekawych i kreatywnych pomysłów na realizację składanej wówczas oferty.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań Pan Przemysław Furmanek zadał wiele pytań mających na celu zbadanie naszych oczekiwań oraz potrzeb odnośnie funkcjonalności, wizualizacji strony internetowej. Szczegółowo zapoznał się z profilem działalności i znakomicie dostosował działanie strony do osób ją odwiedzających tak, aby z łatwością mogli odnaleźć interesującą ich tematykę. Dokonując badania ankietowego po utworzeniu strony internetowej wybranych osób odwiedzających witrynę www uzyskaliśmy same pozytywne opinie pod względem funkcjonalności, szaty graficznej, łatwości odszukiwania oraz pobierania plików z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

Największe atuty tej firmy to terminowość, dokładność i precyzja oraz bardzo wysoka kompetencja merytoryczna przejawiająca się na każdym etapie naszej współpracy.

Z mojej osobistej perspektywy, jako osoby nadzorującej wykonanie zlecenia szczególnie ważne stało się poczucie bezpieczeństwa i komfortu biznesowego, które zapewnił Pan Przemysław Furmanek realizując powierzone zlecenie. Wysoka kultura osobista Pana Przemysława oraz perfekcjonizm w działaniu to przymioty godne pochwały.

Ponieważ jesteśy bardzo zadowoleni z efektu ciągłej współpracy z Fenomeno, którą bez wątpienia można określić jako wzorową, z przyjemnością i pełnym przekonaniem pragnę wystawić tej firmie rekomendacje i polecić jako godnego partnera biznesowego oraz sprawdzonego fachowca branży informatycznej.

Izabela Lewandowska
Specjalista ds. szkoleń

VESPA DDD Wojciech Woźniak

Firma "Vespa PHU" zleciła wykonanie strony internetowej firmie Fenomeno oraz jej pełną obsługę serwisową. Nasza współpraca rozwija się od kilku lat, przede wszystkim w zakresie strony internetowej, jak również przy realizacji różnych projektów graficznych. Pan Przemysław wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem i niezwykłą dokładnością, jednakże największe słowa uznania za niespotykaną cierpliwość i terminowość!

W imieniu firmy "Vespa" pragnę zaświadczyć o solidności i jednocześnie podziękować za profesjonalne i pełne zaangażowanie we wszelkie projekty, które Fonemeno realizowała dla nas.

Wojciech Woźniak
właściciel firmy

BF Partners Sp. z o.o.

BF Partners Sp. z o.o. potwierdza, że współpracowała z firmą Fenomeno Przemysław Furmanek.

W zakres prac wchodziło:

- zaprojektowanie logo,
- zaprojektowanie, wykonanie oraz uzupełnienie treścią i zdjęciami strony internetowej,
- zaprojektowanie wizytówek,
- zaprojektowanie banerów reklamowych.

Fenomeno wywiązało się w pełni ze zleconych zadań bez jakichkolwiek zastrzeżeń z naszej strony. Współpraca przebiegała szybko i owocnie. Pan Przemysław Furmanek wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i wiedzą, co sprawiło, że współpraca z nim była czystą przyjemnością.

Tym samym polecamy usługi firmy Fenomeno.

Natalia Burdz
Prokurent samoistny

Strony